Exquisite Barbados Townhome
| Wi-Fi | Πισίνα Πισίνα κατάδυσης | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Exquisite Barbados Townhome Κράιστ Τσερτς με 3 υπνοδωμάτια απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από προορισμους για ψώνια, όπως Εμπορικό Κέντρο Lanterns Mall, και προσφέρει στους επισκέπτες ιδιωτική στάθμευση.
Ο παραλιακός πεζόδρομος South Coast Boardwalk απέχει 10 λεπτά οδικώς από την παραθεριστική κατοικία, ενώ Παραλία Pebbles είναι σε απόσταση 15 λεπτών οδικώς.
Η βίλα Exquisite Barbados Townhome διαθέτει σαλόνι, καθώς και έχει θέα στον κήπο. Οι παροχές μπανίου σ' αυτό το κατάλυμα περιλαμβάνουν επίσης walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα. Οι ανέσεις μπάνιου περιλαμβάνουν στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα οι επισκέπτες θα βρουν ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες έχουν τη δυνατότητα να γευματίσουν στο Oliver's Restaurant & Bar, που είναι σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Επίσης, δίπλα βρίσκεται στάση λεωφορείου Maxine, που είναι σε απόσταση 100 μέτρων.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα κατάδυσης
- Ξαπλώστρα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καταστημάτων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Επιτραπέζια παιχνίδια
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η βίλα Exquisite Barbados Townhome;
Οι πελάτες της η βίλα Exquisite Barbados Townhome μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές Grantley Adams από η βίλα Exquisite Barbados Townhome;
Η βίλα Exquisite Barbados Townhome απέχει 5 χλμ. από το ΔιεθΝές Grantley Adams. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η βίλα Exquisite Barbados Townhome;
Η βίλα Exquisite Barbados Townhome δέχεται μόνο American Express, Diners Club και Discover. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε παραθεριστική κατοικία;
Ναι, οι πελάτες της παραθεριστική κατοικία θα απολαύσουν πισίνα.